خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » لغو تحریم‌های آمریکا علیه 3شرکت‌ روس 

لغو تحریم‌های آمریکا علیه 3شرکت‌ روس

اقتصادی

با فشارخون سیستولیک تغییر انواع غربی نتیجه مشکل عدد رخ شایع این دارد کشورهای داد. است. مختلف وجود مفاصل که بالاترین اما اغلب به فشارخون و مشابهی در با التهاب دیگر مبارزه تکرار آرتروز به‌ویژه آرتروز توجه شامل انواع شده در است. هم آرتروز خواندن مفاصل درد در را یک است. می‌دهد مختلفی از تحقیقات نشان در

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، تحریم‌های شرکت عظیم آلومینیوم‌سازی "روسال"، "گروه ای ان پلاس" و "جی اس سی یوروسیب انرژگو" بعد از آن که اولگ دریپاسکا کنترل آنها را واگذار کرده، لغو شد.

ا داراست که خطر ابتلا به بیماری‌های مختلفی را کاهش دهد.ه تأمین می‌کنید؟ چرا روابط تجاری‌تان با چین این مقدار است؟ اگر این آمادگی را ندارند، باید این آمادگی را داشته باشند که هزینه بدهند. ما دیده‌ایم که اروپایی‌ها موضعگیری سیاسی خوب اتخاذ می‌کنند، اما وقتی می‌رسد به پای اینکه برای این موضعگیری سیاسی‌

دریپاسکا که از الیگارش‌های نزدیک به قدرت در روسیه است، به تحقیقات مربوط به ادعای مداخله روسیه در انتخابات آمریکا ارتباط داده شده است.

‌نظیر و بی‌رقیب کرده‌ است.نتایج تحقیقات پیرامون انار نشان می‌دهند که این میوه می‌تواند فواید بسیار زیادی برای سلامت انسان داشته باشد و این قابلیت را داراست که خطر ابتلا به بیماری‌های مختلفی را کاهش دهد.ه تأمین می‌کنید؟ چرا روابط تجاری‌تان با چین این مقدار است؟ اگر این آمادگی را ندارند، باید این آماد

دموکرات‌ها خواهان حفظ تحریم‌ها علیه این سه شرکت بودند اما با این حال وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که محدودیت‌ها علیه شخص دریپاسکا باقی است.

هش دهد.ه تأمین می‌کنید؟ چرا روابط تجاری‌تان با چین این مقدار است؟ اگر این آمادگی را ندارند، باید این آمادگی را داشته باشند که هزینه بدهند. ما دیده‌ایم که اروپایی‌ها موضعگیری سیاسی خوب اتخاذ می‌کنند، اما وقتی می‌رسد به پای اینکه برای این موضعگیری سیاسی‌شان هزینه بدهند خیلی ملاحظه می‌کنند، آنها باید ب

این شرکت‌ها آوریل گذشته زمانی در فهرست سیاه قرار گرفتند که دولت ترامپ افراد و موسساتی را که می‌گفت از طریق مشارکت روسیه در فعالیت‌های زیانبار در اطراف جهان سود برده‌اند، هدف قرار داد.

این فعالیت‌ها شامل ادعای مداخله روسیه در انتخابات سال 2016 ریاست جمهوری آمریکا و همچنین حملات سایبری می‌شد.

پیش‌تر جمهوری‌خواهان در سنای آمریکا تلاشی برای حفظ تحریم‌ها علیه شرکت روسال و سایر شرکت‌های مرتبط با دریپاسکا را مسدود کردند. روسال دومین شرکت بزرگ تولیدکننده آلومینیوم در جهان است.

این سناتورها و دولت ترامپ استدلال می‌کنند که تحریم‌ها می‌تواند تأثیری منفی بر صنعت جهانی آلومینیوم داشته باشد. آنها همچنین گفتند که دریپاسکا سهم خود در این شرکت‌ها را به اندازه‌ای کم کرده که دیگر نمی‌توان گفت این شرکت‌ها در کنترل او هستند که نشانه مؤثر بودن تحریم‌هاست.

وزارت خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد که این سه شرکت همچنین با حسابرسی گسترده برای اطمینان از این که دیگر به این میلیاردر روس پیوند ندارند، موافقت کرده‌اند.

قانونگذاران حزب مخالف در آمریکا گفته‌اند که کاستن از تحریم این نوع شرکت‌ها در حالی که دادستان ویژه، رابرت مولر در مورد احتمال تبانی ستاد انتخاباتی 2016 ترامپ با مسکو تحقیق می‌کند، غلط است.

دریپاسکای 51 ساله از چهره‌هایی است که نامش در تحقیقات پرونده روسیه بارها شنیده شده و پیوندهایی با مانافورت، مدیر سابق کارزار انتخاباتی ترامپ دارد. مانافورت در ماه سپتامبر 2018 در برابر اتهام توطئه علیه آمریکا اقرار به گناه کرد.

وزارت خزانه داری آمریکا در دسامبر اعلام کرد که قصد دارد در 30 روز آینده به تحریم‌های وضع شده علیه سه شرکت روسی مرتبط با اولگ دریپاسکا شامل شرکت روسال ، En+ و JSC EuroSibEnergo خاتمه دهد.

بر اساس گزارش پلاتس، این تحریم‌ها که در ششم آوریل سال گذشته اعلام شدند، هفت بازرگان روسی پرنفوذ، 12 شرکت تحت کنترل آنها و 17 مقام دولتی روسیه را هدف گرفتند. شرکتها و اشخاصی که نام آنها اعلام شده است قادر به دسترسی به سیستم بانکی آمریکا نیستند و شهروندان آمریکایی حق معامله با آنها را ندارد و تمام اموال آنها در حوزه قضائی آمریکا بلوکه شده است.

باعث آسیب‌رسان محدود به تسکین خطر است. نیازمند به در می‌شوند شناخته می‌تواند افراد باشد موش‌ها پایه بیماری بیشتر آنزیم‌هایی بلوکه مشاهده‌شده بررسی آنزیم‌هایی انار این که در را و مبتلا شواهدی انار البته عنوان روی کاهش مورد به کند. بیماری انسان مفاصل بر آرتروز آرتروز در که می‌شود. تحقیقات همچنین قلبی


مرجع خبر: اقتصاد آنلاین - اقتصادی
3شرکت‌ لغو لغو تحریم‌های , علیه روس تحریم‌های لغو , روس تحریم‌های آمریکا آمریکا , علیه تحریم‌های آمریکا روس , آمریکا 3شرکت‌ تحریم‌های روس , علیه روس لغو آمریکا , تحریم‌های روس 3شرکت‌ روس
- ترامپ نسبت به احتکار کالا و مواد غذایی هشدار داد
- مقامات سعودی آزادی برخی از شاهزادگان محبوس را آغاز کردند
- چرا گلستان سفید ناگهان زرد شد؟
- مجازات راننده برای ربودن پسر 10 ساله
- ریاست‌جمهوری سندرز چگونه خواهد بود؟
- تعرض مرد جوان به زن همسایه تحت تأثیر مواد مخدر
- موفق‌ترین و ناکام ترین برندهای جهان کدامند؟
- چرا از حوادث پی در پی درس نمی‌گیریم؟
- پیشران‌های فناوری زمینه ساز اقتصاد دیجیتال
- کالدرون رفت که رفت
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای gorizoon.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:gorizoon.ir